Menu Close

Sklep internetowy dla twórców sztuki i rękodzieła

Jak zamówić sklep internetowy dla twórców?

1. Skontaktuj się z nami mailowo (info@artwitryna.pl)

2. Wybierz jeden z szablonów Premium

3. Przygotowujemy twój sklep „pod klucz”

4. Możesz skorzystać ze wsparcia

WAŻNE!

– Twój sklep internetowy będzie stworzony na bazie wybranego przez Ciebie szablonu WordPress Premium – wybierasz jeden z dostępnych szablonów zaprezentowanych na tej stronie (jeśli chcesz inny szablon / wygląd dla swojego sklepu – poinformuj, z tym, że prezentowana na tej stronie cena może ulec zmianie! Sklep zbudowany będzie za pomocą pluginu WordPress Woocommerce i najpopularniejszego page buildera DIVI. Sklep będzie zbudowany przez firmę Strony internetowe Paweł Jabłoński. Do podanych cen nie jest doliczany VAT (wystawiamy fakturę zw. z VAT – podana cena jest ceną do zapłaty).

 

Etapy pracy nad stroną:

  1. Przygotuj zdjęcia i treści do sklepu
  2. Przy pomocy twoich treści stworzymy stronę główną oraz główne kategorie sklepu oraz 4 pierwsze produkty. Resztę produktów dodasz samodzielnie, posiłkując się filmami instruktażowymi.
  3. Przygotuj dane sklepu i zdecyduj o metodach dostawy i płatności
  4. Na podstawie tych danych ustawimy wszystkie konieczne do działania opcje sklepu.
  5. Po uruchomieniu sklepy otrzymasz pomoc Webmastera, który poprawi ewentualne niedociągnięcia w wyglądzie lub funkcjonowaniu swojego sklepu (do 2 godzin wsparcia)
  6. Każdy Klient otrzyma dostęp do filmów instruktażowych, które pomogą w codziennym administrowaniu swoim sklepem, a także w dokonywaniu zmian w witrynie.

Sklep internetowy dla twórców rękodzieła i sztuki

Twój sklep internetowy będzie stworzony na bazie wybranego przez Ciebie szablonu Premium!

Dlaczego warto mieć własny sklep internetowy?

Jeśli chcesz sprzedawać więcej niż jeden przedmiot raz na jakiś czas – warto mieć własny sklep internetowy. Jeśli poważnie myślisz o rozwoju swojej przygody z rękodziełem – tym bardziej pomyśl o własnym sklepie online. Im wcześniej to zrobisz – tym lepiej dla ciebie!

Większość twórców rękodzieła i sztuki sprzedaje swoje produkty bez własnego sklepu, tworzą swoje profile w social mediach, ogłaszają się w serwisach ogłoszeniowych z rękodziełem bądź zakładają butiki w serwisach z rękodziełem. Wszystkie te elementy wspomagają sprzedaż, ale wszystkie łączy to, że nic z tych rzeczy nie należy do twórcy. Serwisy takie mają to do siebie, że co jakiś czas znikają z internetu, są zamykane bądź bankrutują. Social media mogą w jednym czasie promować wasze posty, a za jakiś czas zmienić swoją politykę i ucinać zasięgi, co wpłynie na spadek waszej sprzedaży. Mogą też w każdej chwili uznać, że zrobiliście coś niezgodnego z ich polityką i zawiesić wasze konto.

Mając własny sklep internetowy jesteście jego właścicielami. Sami go rozwijacie i rozwijając swój sklep internetowy pracujecie dla siebie, a nie na rozwój czyjegoś serwisu. Z czasem wasz serwis będzie się pozycjonował i sam z siebie będzie dawał wam klientów. I co ważne, dzięki sklepowi macie usprawniony system sprzedaży – już nie będziecie musieli pisać dziesiątek wiadomości z potencjalnymi kupcami. Wygodnie będziecie sprzedawać wasze rękodzieło, a wasi klienci będą mogli wygodnie kupować.

Ile kosztuje utrzymanie sklepu internetowego z rękodziełem? Roczne utrzymanie niewielkiego sklepu z rękodziełem to koszt 100-200 zł.

Szablony sklepu internetowego dla twórców sztuki i rękodzieła

Link do stron demo: Szablon nr 1 | Szablon nr 2 | Szablon nr 3

Działający sklep na Szablonie nr 1 znajdziesz tutaj

 

Najczęstsze pytania (F.A.Q.)

Ile kosztuje przygotowanie sklepu?

Przygotowanie sklepu dla twórców „pod klucz” kosztuje 999 zł.

Czy muszę płacić jakiś abonament za sklep?

W naszej ofercie nie ma żadnych abonamentów – koszt przygotowania strony jest jednorazowy. Oprócz tego musisz mieć jedynie domenę oraz hosting (łączny koszt roczny to ok. 100-150 zł). Jeśli potrzebujesz pomocy przy rejestracji hostingu lub domeny – otrzymasz ją w pakiecie z przygotowaniem sklepu bezpłatnie.

Czy dam sobie radę z obsługą sklepu?

Oczywiście, że tak! Oferta jest przeznaczona także dla tych, którzy jak dotąd nie prowadzili ani sklepu, ani nawet zwykłej strony internetowej typu portfolio. Otrzymasz od nas wsparcie przy rozpoczęciu sprzedaży, a także dostęp do prywatnej biblioteki filmów z samouczkami wideo (na temat zmiany wyglądu witryny, dodawania produktów, kategorii, prowadzenia bloga w swoim sklepie, itp.).

Jak będzie wyglądał i jakie funkcjonalności będzie miał mój sklep?

Masz do wyboru kilka szablonów premium sklepu – szablony te później będą dostosowywane wg Twojego uznania, poprzez zmianę obrazów, czcionek i kolorystyki, tak aby Twój sklep był nie tylko nowoczesny ale także wyjątkowy.

Co do funkcjonalności – sklep będzie posiadał wszystko, co każdy standardowy sklep internetowy, z możliwością podłączenia płatności online (także dla działalności nierejestrowanej).

Znalazłaś coś wyjątkowego? Podziel się ze znajomymi:
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. View more
Akceptuję