Menu Close

Pomysł na wyjątkowy prezent dla miłośników zwierząt

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Na pewno wyjątkowym i zaskakującym prezentem będą malowane przez artystów gadżety z psami, kotami oraz innymi pupilami.

Jeśli bliska Ci osoba ma psa, kota lub innego ukochanego zwierzaka, to gadżet z jego portretem ręcznie namalowanym przez artystę będzie niewątpliwie wspaniałym upominkiem. Prezentem, który zapewne będzie równie mocno zaskakującym, co wyjątkowym oraz da wiele radości zarówno tobie jak i osobie przez ciebie obdarowanej.

A wśród tych małych dzieł sztuki jest w czym wybierać. Bo w gronie produktów handmade z portretami zwierząt znajdziemy, między innymi,

  • zakładki do książek
  • podkładki pod kubki
  • łapacze snów
  • magnesy na lodówkę
  • zawieszki

Są też oczywiście możliwe do zamówienia zestawy z kilkoma z tych produktów, co uczyni taki prezent jeszcze okazalszym.

Musisz przyznać, że prezenty z ręcznie malowanymi portretami zwierząt to pomysł na wyjątkowy upominek. Nie dziwi więc fakt, że ręcznie malowane rękodzieło ze zwierzakami zaczyna być coraz bardziej popularne w Polsce. Bo trzeba przyznać, że rękodzieło z portretami pupili należy do tego rodzaju produktów handmade, które nie tylko cieszą oko, ale są też małymi i wspaniałymi dziełami sztuki. I to – wbrew pozorom – niezbyt drogimi, bo za większość z nich zapłacimy mniej niż 100 zł.

Plusy prezentów handmade

Rękodzieło artystyczne to pomysł na prezent wyjątkowy, zwłaszcza jeśli osoba obdarowana jest ci bliska. Zamawiając na prezent ręcznie malowane rękodzieło możesz mieć pewność, że:

  • masz wyjątkowy, oryginalny prezent – bo jest naprawdę bardzo mało prawdopodobne, że ktoś inny wpadnie na ten sam pomysł, co Ty
  • osoba obdarowana dostaje coś wyjątkowego, z czym najpewniej będzie związana emocjonalnie już do końca życia.

Minusy? W zasadzie nie ma. Jedynym minusem jest to, że takie dzieła są robione na zamówienie, więc zazwyczaj trzeba na nie poczekać co najmniej kilka dni. Warto więc zamówić je u artysty rękodzielnika co najmniej tydzień lub dwa tygodnie wcześniej.

Wybrane produkty z ręcznie malowanego rękodzieła

Ręcznie malowana zakładka z Twoim pupilem

Ręcznie malowane zakładki do książek z psem lub kotem to doskonały prezent dla miłośników książek. Dobrym pomysłem może być też podarowanie bliskiej osobie takiej zakładki wraz z książką. Ceny takiej zakładki to około 60-80 zł.

Link do oferty – Zakładka z Twoim pupilem
Przejdź do kategorii – Zakładki Zakładki do książek

Ręcznie malowana podkładka z psem lub kotem

Ręcznie malowane podkładki z ukochanym pupilem to doskonały pomysł na prezent dla każdego posiadacza psa lub kota. Bo kto nie lubi napić się aromatycznej kawy bądź herbaty? A mając tak wyjątkową podkładkę chwile, gdy degustujemy ulubiony napój staną się jeszcze bardziej magiczne.

Przejdź do kategorii – Podkładki pod kubek

 

 

 

Znalazłaś coś wyjątkowego? Podziel się ze znajomymi:
Opublikowany w: Polecane, Pomysły na prezent
W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. View more
Akceptuję