Menu Close

Bezpłatna aplikacja do wizualizacji obrazów na ścianie

Szukasz dobrej, intuicyjnej w obsłudze i bezpłatnej aplikacji mobilnej do wizualizacji obrazów na ścianie? W takim razie warto wypróbować WallPicture2 – Art room design. Przetestowałem tę aplikację i mogę z czystym sumieniem ją polecić.

 

Aplikacja mobilna WallPicture2 – Art room design jest bardzo prosta w obsłudze, w wersji płatnej daje naprawdę spore możliwości, ale i jej wersja bezpłatna pozwala na wiele – umożliwia umieszczenie obrazu na 9 różnych ścianach. 9 różnych aranżacji wnętrza powinno wystarczyć – także tym, którzy nie chcą płacić za aplikację – aby dobrać dobre wnętrze pasujące do naszego obrazu, zdjęcia czy plakatu. A jeżeli potrzebujesz więcej – masz do wyboru różnego rodzaju subskrypcje.

Aplikacja do wizualizacji obrazów na ścianie
WallPicture2 – Art room design – obraz na jednej ze ścian dostępnych w bezpłatnej wersji

Roczna subskrypcja aplikacji WallPicture2 – Art room design, która umożliwia na korzystanie ze wszystkim możliwości programu (mamy w niej kilkadziesiąt ścian do wyboru) kosztuje niecałe 200 zł. Aplikacja daje też możliwość kupowania kredytów do wykorzystania na pojedyncze ściany (ok. 10 zł za 1 kredyt).

Aplikacja WallPicture2 – Art room design dostępna jest w sklepie Google Play (na telefony z Androidem) oraz w App Store (dla użytkowników iPhonów).

Po wypróbowaniu wersji bezpłatnej – mogę polecić tym, którzy nie są bardzo wymagający.

Link do Apki w sklepie Google Play – tutaj

Link do Apki w sklepie App Store – tutaj

Znasz jakąś inną, lepszą apkę? Podziel się w komentarzu!

Znalazłaś coś wyjątkowego? Podziel się ze znajomymi:
Opublikowany w: Aktualności, Malarstwo, Porady rękodzieło i sztuka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. View more
Akceptuję