Menu Close

Szkoła muzyczna w Łodzi zaprasza na półkolonie

Gitara

Już za dwa tygodnie zaczynają się wakacje. Szkoła muzyczna Yamaha w Łodzi przygotowała z tej okazji wyjątkową ofertę muzycznych półkolonii dla dzieci.

Wakacje to nie musi być czas wyłącznie leniuchowania. Wielu rodziców pragnie, żeby ich dzieci ponad dwumiesięczny czas bez nauki w szkole spędzili nie tylko na zabawie, ale także na nauce nowych rzeczy, szukaniu i rozwijaniu nowych pasji. Dla takich właśnie rodziców i dzieci szkoła muzyczna Yamaha w Łodzi w czasie wolnym od szkoły przygotowała ofertę półkolonii dla dzieci.

W trakcie półkolonii dzieci będą poznawały tajniki gry na gitarze i keyboardzie. Wezmą też udział w zajęciach wokalu. A że nie samą muzyką człowiek żyje, część czasu półkolonii przeznaczona będzie na gry i zabawy nie związane z muzyką (jak zajęcia robienia slimów, piniaty i tworzenia zwierząt z balonów). W trakcie zajęć dzieci mają zagwarantowane także pyszne i zdrowe posiłki w formie cateringu z Restauracyjki Rodzinnej.

Dlaczego właśnie półkolonie muzyczne? Bo muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale także ma bardzo pozytywny wpływ na wszechstronny rozwój dzieci (m.in. wpływają na podwyższoną samoocenę, uczą sumienności, stymulują rozwój mózgu i wpływają na szybsze uczenie się). Gra na instrumentach pozwala dzieciom nie tylko spędzać wspaniały czas i pomaga w nauce i w kontaktach z rówieśnikami, ale mają pozytywny wpływ na całe dorosłe życie – między innymi opóźniają procesy starzenia się mózgu.

Jeśli zastanawiasz się co będzie robić twoje dziecko w wakacje i jesteś z Łodzi? Zapisz już dziś na półkolonie w szkole muzycznej Yamaha w Łodzi! Zajęcia będą odbywać się przy ul. Milionowej 55 w Szkole Muzycznej YAMAHA w Łodzi. Więcej informacji na temat takich półkolonii znajdziecie tutaj: https://szkolamuzycznalodz.pl/polkolonie-lodz/

 

/Artykuł sponsorowany/

Znalazłaś coś wyjątkowego? Podziel się ze znajomymi:
Opublikowany w: Aktualności, Materiały Partnerów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. View more
Akceptuję